1N5937BPE3/TR12
MFR.Part #
1N5937BPE3/TR12
JLCPCB Part #
C6984429
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 1uA@25.1V 33V 33Ω ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS