1N5934CPE3/TR8
MFR.Part #
1N5934CPE3/TR8
JLCPCB Part #
C5484550
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 19Ω 1uA@18.2V 24V 700Ω ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS