1N5931APE3/TR12
MFR.Part #
1N5931APE3/TR12
JLCPCB Part #
C5482066
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 12Ω 18V 1uA@13.7V 650Ω ±10% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS