1N5921PE3/TR12
MFR.Part #
1N5921PE3/TR12
JLCPCB Part #
C6657011
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 2.5Ω 5uA@5.2V 6.8V DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS