1N5919BPE3/TR8
MFR.Part #
1N5919BPE3/TR8
JLCPCB Part #
C7168387
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 2Ω 5.6V 5uA@3V ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS