1N5344CE3/TR12
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
1N5344CE3/TR12
JLCPCB Part #
C7168197
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.5Ω 10uA@5.9V 200Ω 5W 8.2V ±2% 插件 Zener Diodes ROHS