15KPA51CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA51CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3706056
Description
15kW 182.1A@10/1000us 2uA 51V 53.73V 82.9V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS