15KPA48E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA48E3/TR13
JLCPCB Part #
C2448806
Description
-55℃~+175℃ 15kW 2uA 48V 50.54V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS