TLPA13CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TLPA13CA
JLCPCB Part #
C3702129
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 10uA 13V 14.4V 21.5V 237.2A 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS