15KPA48AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA48AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448758
Description
-55℃~+175℃ 15kW 194.3A 2uA 48V 53.6V 77.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS