15KPA200E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA200E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449186
Description
-55℃~+175℃ 15kW 200V 210.6V 2uA 319.1V 47.3A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS