JANTX1N5655A
MFR.Part #
JANTX1N5655A
JLCPCB Part #
C2636035
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 113V 13.3A 5uA 70.1V 77.9V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)