SIP-HV1A24D
Extended
Manufacturer
MiRelay
MFR.Part #
SIP-HV1A24D
JLCPCB Part #
C41371796
Package
SIP,24.1x6.2mm
Description
1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.5kV@DC 100W 150mΩ 1A 2.5A 24V 250us 2kΩ 4 SIP,24.1x6.2mm Reed Relays ROHS