HVR12-2A04-02
Extended
Manufacturer
MiRelay
MFR.Part #
HVR12-2A04-02
JLCPCB Part #
C22388642
Package
Plugin,30.9x13.4mm
Description
100W 100us 12V 150mΩ 1A 1kV@DC 2.5A 250Ω 6 Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) 插件,30.9x13.4mm Reed Relays ROHS