MSCD53-680KT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MSCD53-680KT
JLCPCB Part #
C915186
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
600mΩ 68uH 800mA Unshielded Inductor ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS