MSCD53-6R8MT
MFR.Part #
MSCD53-6R8MT
JLCPCB Part #
C915184
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.2A 6.8uH 90mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS