MLB3216-271P3A(f)
Extended
- Manufacturer
- MetalLions
- MFR.Part #
- MLB3216-271P3A(f)
- JLCPCB Part #
- C49049
- Package
- 1206
- Description
- 1 200mΩ 270Ω@100MHz 3A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS