MTQH404020S4R7MBT
MFR.Part #
MTQH404020S4R7MBT
JLCPCB Part #
C17701300
Package
SMD,4x4mm
Description
4.7uH 47mΩ 5A 6.3A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS