MCMB-0650-1R5MT
MFR.Part #
MCMB-0650-1R5MT
JLCPCB Part #
C18222196
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.5uH 10Ω 13A 8.2A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS