RN73F2BTD2000B
MFR.Part #
RN73F2BTD2000B
JLCPCB Part #
C6277308
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount