CR0242R2F
MFR.Part #
CR0242R2F
JLCPCB Part #
C4338980
Description
-55℃~+155℃ 42.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS