RN73F2ATD3301F
MFR.Part #
RN73F2ATD3301F
JLCPCB Part #
C5884521
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount