CR043160F
MFR.Part #
CR043160F
JLCPCB Part #
C4152712
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS