RN73F1JTD4750D
MFR.Part #
RN73F1JTD4750D
JLCPCB Part #
C6982574
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 475Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount