MVS4032P301K
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MVS4032P301K
JLCPCB Part #
C6610993
Package
SMD
Description
1.2kA 140pF@1kHz 195V 21.5J 250V 300V SMD Varistors