MVS4032P201K
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MVS4032P201K
JLCPCB Part #
C5801166
Package
SMD
Description
1.2kA 130V 15J 170V 200V 200pF@1kHz SMD Varistors