CR012490F
MFR.Part #
CR012490F
JLCPCB Part #
C6156314
Description
-55℃~+155℃ 1W 249Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS