MPTH250V110V
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPTH250V110V
JLCPCB Part #
C3762183
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 110mA 16Ω 1W 220mA 2s 3A 5Ω 插件 Resettable Fuses ROHS