CR087771F
MFR.Part #
CR087771F
JLCPCB Part #
C4152259
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.77kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS