MPRV240V200
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPRV240V200
JLCPCB Part #
C3761658
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 20A 220mΩ 240V 28s 2A 4.5W 4A 90mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS