MPRV240V100
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
MPRV240V100
JLCPCB Part #
C3760590
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10A 1A 2.9W 21s 220mΩ 240V 2A 580mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS