CR251784F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR251784F
JLCPCB Part #
C4059870
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1.78MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS