CR082371F
MFR.Part #
CR082371F
JLCPCB Part #
C4228103
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS