CR251134F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR251134F
JLCPCB Part #
C3954823
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS