CR02565J
MFR.Part #
CR02565J
JLCPCB Part #
C4347808
Description
-55℃~+155℃ 5.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS