CR103R60F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR103R60F
JLCPCB Part #
C4152014
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS