CR101505F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR101505F
JLCPCB Part #
C4203903
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS