SMDJ17CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
SMDJ17CA
JLCPCB Part #
C3719443
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 108.7A 17V 18.9V 27.6V 2uA 3kW TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS