CR084421F
MFR.Part #
CR084421F
JLCPCB Part #
C4052569
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS