CR0843R2F
MFR.Part #
CR0843R2F
JLCPCB Part #
C4030285
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS