CR082941F
MFR.Part #
CR082941F
JLCPCB Part #
C3926762
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS