CR082981F
MFR.Part #
CR082981F
JLCPCB Part #
C4256584
Description
-55℃~+155℃ 2.98kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS