CR082871F
MFR.Part #
CR082871F
JLCPCB Part #
C4152377
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS