CR082512F
MFR.Part #
CR082512F
JLCPCB Part #
C4233591
Description
-55℃~+155℃ 25.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS