CR026441F
MFR.Part #
CR026441F
JLCPCB Part #
C4355656
Description
-55℃~+155℃ 6.44kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS