CR082103F
MFR.Part #
CR082103F
JLCPCB Part #
C4240057
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS