CR044724F
MFR.Part #
CR044724F
JLCPCB Part #
C4000046
Description
-55℃~+155℃ 4.72MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS