CR0452R3F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR0452R3F
JLCPCB Part #
C4301464
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS