RN73R2ETTD1201F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1201F50
JLCPCB Part #
C2603859
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS