CR044R71F
MFR.Part #
CR044R71F
JLCPCB Part #
C3953604
Description
-55℃~+155℃ 4.71Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS